Τα τελευταία δεκατρία χρόνια, η KPMG στην Ελλάδα διοργανώνει τα Βραβεία Ανθρώπινου Δυναμικού για να αναγνωρίσει, αναδείξει και να προβάλει τις καλύτερα οργανωμένες και τις πιο καινοτόμες πρωτοβουλίες στο χώρο του Ανθρώπινου Δυναμικού στην ελληνική αγορά. Συνεχίζουμε και φέτος ανακοινώνοντας τη διοργάνωση των Βραβείων Ανθρώπινου Δυναμικού 2015.
Η παρουσίαση και βράβευση των τριών νικητριών εταιρειών θα πραγματοποιηθεί κατά τη διάρκεια του 18ου Συμποσίου Ανθρώπινου Δυναμικού το Φεβρουάριο του 2015. Εκεί, εκπρόσωποι των εταιρειών θα έχουν την ευκαιρία να παρουσιάσουν το ξεχωριστό έργο τους, να μοιραστούν την εμπειρία τους με την αγορά και να αναδείξουν καλά εφαρμοσμένες πρακτικές που έχουν προσδώσει αξία στον οργανισμό τους και έχουν κάνει τη διαφορά! .
Σας προσκαλούμε να συμμετάσχετε κι εσείς φέτος στο διαγωνισμό. Θα χαρούμε να έχουμε τη συμμετοχή σας.
Η παρουσίαση και βράβευση των τριών νικητριών εταιρειών θα πραγματοποιηθεί κατά τη διάρκεια του 18ου Συμποσίου Ανθρώπινου Δυναμικού το Φεβρουάριο του 2015. Εκεί, εκπρόσωποι των εταιρειών θα έχουν την ευκαιρία να παρουσιάσουν το ξεχωριστό έργο τους, να μοιραστούν την εμπειρία τους με την αγορά και να αναδείξουν καλά εφαρμοσμένες πρακτικές που έχουν προσδώσει αξία στον οργανισμό τους και έχουν κάνει τη διαφορά! .
Σας προσκαλούμε να συμμετάσχετε κι εσείς φέτος στο διαγωνισμό. Θα χαρούμε να έχουμε τη συμμετοχή σας.